Иди на
На теренима широм Србије, у оквиру Суперлиге, као и Прве лиге Србије, чак седам позајмљених фудбалера Црвене звезде је наступило за своје тимове.
Црвена звезда обавештава навијаче да ће се улазнице за дуел 15. кола Суперлиге Србије између нашег тима и ОФК Београда продавати на стадиону “Рајко Митић” у петак и суботу по цени од 500 динара.
Шеф стручног штаба нашег тима - Владан Милојевић је на дуелу против Барселона у четвртом колу Лиге шампиона уписао 50. меч на клупи Црвене звезде, када је реч о европским дуелима.
Крилни нападачи Црвене звезде - Катомпа Силас и Фелисио Милсон су се уписали у листу стрелаца на мечу четвртог кола Лиге шампиона против Барселоне. Тиме су брзоноги фудбалери показали способност и сјајну вештину при реализацији у последњој трећини терена противника.
На мечу четвртог кола Лиге шампиона против Барселоне у листу стрелаца се уписао крилни фудбалер нашег тима - Силас, чији погодак је номинован за гол дана у најквалитетнијем европском фудбалском такмичењу.
Шеф стручног штаба Црвене звезде - Владан Милојевић је на конференцији за медије изнео утиске након утакмице против Барселоне у оквиру четвртог кола Лиге шампиона.
Везни фудбалер Црвене звезде - Раде Крунић говорио је утисцима после утакмице Лиге шампиона, коју је наша екипа одиграла против Барселоне.
Првотимац Црвене звезде и репрезентативац Словеније - Тими Макс Елшник је изнео прве утиске после дуела нашег тима и Барселоне у оквиру четвртог кола Лиге шампиона.
Фудбалери Црвене звезде су поражени од Барселоне резултатом 2:5 на стадиону “Рајко Митић” у оквиру четвртог кола Лиге шампиона. Наши првотимци су приказали храбру игру против сјајног ривала пред пуним трибинама Маракане. Голове за црвено-беле су постигли Силас и Фелисио Милсон.
Крилни нападач омладинске селекције нашег тима Урош Ђорђевић, као и десни бек Страхиња Стојковић су изнели прве утиске након утакмице са Барселоном у оквиру четвртог кола Лиге шампиона за младе.
Шеф стручног штаба наше јуниорске селекције - Ненад Милијаш је сумирао утиске након утакмице четвртог кола Омладинске Лиге шампиона.
Омладинска селекција Црвене звезде поражена је од Барселоне резултатом 1:2, у оквиру четвртог кола Лиге шампиона за младе. Једини гол за нашу екипу је постигао Василије Костов.
ФК Црвена звезда ће угостити шпанску Барселону у среду од 21 час на стадиону “Рајко Митић” у оквиру четвртог кола Лиге шампиона.
Омладинска селекција нашег клуба је у претходном колу ремизирала са Монаком, док је меч против Барселоне тек други на домаћем терену у овогодишњем издању Лиге шампиона за младе.
ЗАПОЧНИ ДАН УЗ КАФИЦУ И
Не пропусти најважније новости о утакмицама, дешавањима и промоцијама твог омиљеног клуба!
⭐ 49502 звездаша се пријавило у току сезоне 2024/25
ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО