Вељковић: Одиграли смо добру утакмицу, навијачи су нам дали ветар у леђа

29.1.2026
23:59
No items found.

Прве утиске након ремија (1:1) са шпанском Селтом је изнео дефанзивац црвено-белих Милош Вељковић.

- Тешко је кад ти ВАР поништи гол, али је ипак била добра реакција код свих. Нисмо задовољни резултатом, увек желимо да победимо сваку утакмицу. Све у свему, мислим да смо одиграли јако добру утакмицу, уз мало среће, могли смо и да победимо - почео је Вељковић.

Говорио је Вељковић и о припреми екипе за меч са шпанским тимом.

- То је од првог дана, од припрема почело. Одрадили смо сјајне припреме, физички смо јаки. Спремни смо да одиграмо пресинг и са лоптом смо одиграли зрело. Да смо били мирни у неким ситуацијама, створили би још неку шансу, али свакако добар противник и добра утакмица на крају.

Сумирао је искусни штопер и досадашњи учинак у Лиги Европе.

- Можемо да будемо задовољни, нарочито после одиграна последња четири меча, мислим да смо могли још више да добијемо из тога, али такав је фудбал, такав је и нови формат. Наравно, два тешка противника, али свакако морамо себе да гледамо, морамо да верујемо у нас, као што смо до сада радили. Идемо даље.

Захвалио се Вељковић и навијачима на сјајној подршци.

- Феноменално. Мислим да нам је то дало ветар у задњих пет минута, као и од првог минута. Захваљујем се свима што су дошли и надам се да ће тако бити и у будућности - нагласио је Вељковић.

Тагови
No items found.
No items found.

повезане вести

No items found.
No items found.

ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО

СКИНИ НОВУ АПЛИКАЦИЈУ