Црвена звезда нову сезону Суперлиге Србије отвара у суботу, 19. јула од 20 часова на стадиону ”Рајко Митић“, а противник у првом колу биће екипа Јавора из Ивањице. Пре почетка утакмице Звездином нападачу Шерифу Ендиајеу ће бити уручена награда за најбољег стрелца Суперлиге Србије за такмичарску годину 2024/2025 под називом ”Слободан Сантрач”, али и награда “Бора Костић” за најбољег Звездиног стрелца у претходној сезони.
Награда се “Слободан Сантрач” се традиционално додељује најбољем стрелцу Суперлиге Србије у минулој сезони, а ове године ће признање добити нападач наше екипе Шериф Ендиаје.
Сенегалски нападач је у протеклој такмичарској години постигао 22 гола у свим такмичењима, од тога 19 у домаћем шампионату, чиме је још једном доказао да је једна од кључних фигура у нападу црвено-белих. Снажни нападач ће добити и награду ”Бора Костић”, другу годину заредом, која се већ пет година уназад додељује најефикаснијем играчу Црвене звезде.
Позивамо све звездаше да у суботу увече дођу на стадион, поздраве Шерифа Ендиајеа и подрже екипу на почетку нове сезоне, пред изазове у квалификацијама за Лигу шампиона.
ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО