Технички директор нашег клуба Марко Марин се присетио дебитантске утакмице у црвено-белом дресу, нагласио да прославе рођендана Маракане посебно инспиришу нове играче у екипи и позвао све звездаше да испуне трибине нашег стадиона у недељу од 17 часова.
- Маракана је одувек била заштитни знак Црвене звезде, место на којем су се исписивале најлепше странице наше историје и где се осећа права снага црвено-беле породице. Сваки рођендан који наш стадион прославља представља нови доказ његове величине и симболике коју има за све нас. Добро се сећам да сам у Звезду стигао баш пред прославу 55. рођендана Маракане. Дебитовао сам против Радника, постигао гол и уписао две асистенције. То је био тренутак када сам осетио колику енергију пружа наш стадион и колико подршка навијача може да инспирише играча да пружи максимум. Тада сам осетио да Маракана има посебну моћ - рекао је Марко Марин.
Очекује некадашњи капитен нашег клуба сјајну подршку и на мечу против Железничара.
- Уверен сам да ће и овог пута бити настављена традиција и да ће играчи донети радост звездашима. Зато је важно да у недељу, 14. септембра од 17 часова сви будемо заједно, да испунимо стадион и на најбољи начин прославимо 62. рођендана наше куће - закључио је Марко Марин.
Подсећања ради црвено-бели ће утакмицу са екипом Железничара одиграти на стадиону “Рајко Митић” у недељу 14. септембра од 17 часова, а улаз је бесплатан.
ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО