Иза југа Маракане – Шампионски викенд

31.3.2021
12:09
No items found.

Звездине талентоване генерације рођене 2010, 2011, 2012. и 2013. године су освојиле овогодишњи Мини Макси куп Београда. Бисери нашег клуба су још једном показали раскошан таленат и приказаним резултатима доказали да ће представљати велику будућност Црвене звезде.

Координатор базе наше Омладинске школе – Влада Цвјетићанин, изразио је велику радост поводом остварених резултата наших претпетлићких селекција и нагласио да су они показатељ доброг рада.

-Веома смо задовољни викендом за нама. Било је очекивано да наше селекције освоје прво место, иако то на турнирима овог формата није лако. У овом узрасту резултат није мерило или није циљ, али је показатељ доброг рада. Изражавам још веће задовољство, пошто су дечаци показали да су најквалитетнији, а не само резултатски најуспешнији и то говори да поред добре селекције играча, радимо и квалитетну обуку. Иако нисмо у Мини Макси купу наступали у најквалитетнијим саставима упели смо да остваримо одличне резултате и покажемо да су деца у нашој Омладинској школи најталентованија. Пожелео бих момцима срећу на државном првенству које почиње у априлу где ће учествовати све наше претпетлићке генерације – рекао је Цвјетићанин.

Наша најмлађа селекција, бисери рођени 2013. године, је освојила прво место на турниру Мини Макси купа. Дечаци које са клупе предводи Огњен Пурић из утакмице у утакмицу приказују свој невероватан таленат, а то су доказали и овог пута. За Црвену звезду су наступали следећи играчи: Ничота, Јанковић, Павловић, Илић, Дачковић, Јевтић, Димитријевић и Ђорђевић.

Талентоване играче рођене 2012. године су такође заузели прво место на овом такмичењу. Пулени Милана Миленковића су приказали резултате доброг рада и сигурно дошли до трофеја. За наш тим наступали су следећи играчи: Боровчанин, Витакић, Мрковић, Радошевић, Николић, Видојевић, Бјелић, Нешковић Цветићанин и Живановић.

Изабраници Славише Шуше, који са тренерске позиције предводи генерацију рођену 2011. године, са лакоћом су заузели прво место на Мини Макси купу. Црвено-бели су рутински освојили ово такмичење, а о томе сведочи податак да су имали невероватну гол разлику 29:1.

Претпетлићка генерација рођена 2010. године, коју са клупе предводи Милан Савковић је показала свој велики потенцијал, као и доминацију на овом такмичењу. На сјајан начин су феноменални дечаци доказали да ће представљати велику будућност нашег клуба у наредним годинама, као и да ће бити фаворити у шампионату који почиње средином априла. На овом турниру екипу је водио помоћни тренер Мирко Лазић.

Тагови
No items found.
No items found.

повезане вести

No items found.
No items found.

ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО

СКИНИ НОВУ АПЛИКАЦИЈУ

Google play store iconApp store icon