Церемонија доделе трофеја на прослави титуле од 18 часова

14.5.2025
14:15
No items found.

Фудбалери Црвене звезде ће 24. маја од 19 часова дочекати лучанску Младост у последњем колу Суперлиге Србије. Тада ће уједно бити одржана и прослава освојене осме узастопне титуле нашег клуба, а она ће почети сат времена пре утакмице, од 18 часова када ће црвено-белима бити и уручен трофеј намењен освајачу националног првенства.

Црвена звезда је ове године обезбедила 36. шампионску титулу, најранију у историји, a наш клуб организује спектакуларну прославу на последњем мечу у националном првенству 24. маја од 18 часова. Управо из тог разлога клуб позива навијаче да дођу раније на стадион и уз пуне трибине поздраве шампионе Србије.

Подсећања ради, капије Маракане ће на том мечу бити широм отворене за све звездаше, које и овом приликом подсећамо да дођу обучени у црвено и бело, како бисмо обојили Маракану у наше боје.

Звездаши, видимо се на Маракани!

Тагови
No items found.
No items found.

повезане вести

No items found.
No items found.

ТЕЛЕФОН ЦЕО - ЦРВЕНО-БЕО

СКИНИ НОВУ АПЛИКАЦИЈУ

Google play store iconApp store icon