


Fudbaleri Crvene zvezde su savladali na gostujućem terenu ekipu Malme u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope rezultatom 0:1 čime su obezbedili prolaz u narednu fazu takmičenja, kao i evropsko proleće.
Crveno -beli su sjajnom partijom u Švedskoj osvojili 13. bod u ovosezonskom izdanju Lige Evrope, što će biti dovoljno našoj ekipi da se nađe među 24 najbolja tima pomenutog takmičenja.
Ovo je treće obezbeđeno evropsko proleće Crvene zvezde, kada je sa klupe crveno-bele predvodio Dejan Stanković. Naš Mister je to učinio u sezonama 2020/21, kao i sezonu kasnije, a ove takmičarske godine je još jednom potvrdio da ima formulu kako da crveno-bele odvede u nokaut fazu.
Crveno -beli će u poslednjem kolu, protiv Selte Vigo na Marakani, imati priliku da pobedom konkurišu i za osam najboljih na tabeli, što bi našem timu donelo direktan plasman u 1/8 finala. Meč sa španskim predstavnikom je na programu 29. januara.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO
.png)