


Fudbaleri Crvene zvezde će u subotu, 20. decembra, od 15 časova i 30 minuta na stadionu „Rajko Mitić“ dočekati ekipu Mladosti u poslednjem meču u polusezoni. Svi navijači će imati priliku da uživo sa tribina isprate koji će fudbaler poneti laskavo priznanje najboljeg strelca tima Vladana Milojevića na kraju jesenjeg dela šampionata.
U prvom delu takmičarske godine posebno su se istakli Mirko Ivanić i Aleksandar Katai, koji su svojim golovima i učinkom dali snažan pečat Zvezdinim rezultatima na domaćoj i evropskoj sceni.
U centru pažnje nalazi se Zvezdin Magiko, koji trenutno predvodi Zvezdinu listu strelaca, ali i listu najboljih strelaca Superlige Srbije. Zvezdina desetka je u dosadašnjem delu sezone upisala 16 golova na 27 odigranih utakmica, a najbolji učinak ostvario je upravo u nacionalnom prvenstvu, gde je čak 15 puta zatresao mrežu protivnika. Momak rođen u Srbobranu je posebno blistao u domaćem prvenstvu, gde je dva puta postizao het-trik, a zanimljivo je da je prvi het-trik u aktuelnoj sezoni postigao upravo protiv Mladosti, narednog rivala crveno-belih. Tim učinkom Magiko je još jednom potvrdio reputaciju jednog od “najubojitijih” ofanzivaca u ligi.
Kapiten Mirko Ivanić iza sebe ima još jednu veoma zapaženu jesen. Momak iz Bačkog Jarka je na 29 odigranih utakmica postigao 15 golova i bio jedan od ključnih igrača crveno-belih u svim takmičenjima. U Superligi Srbije posebno je upečatljiv njegov het-trik protiv ekipe IMT, kao i pobedonosni gol protiv Radničkog 1923, čime je još jednom pokazao koliko je važan u odlučujućim trenucima. Tačku na izuzetnu jesen Ivanić je stavio pogotkom u šestom kolu ligaške faze Lige Evrope na gostovanju Šturmu u Gracu, kojim je Zvezdi doneo veliku pobedu rezultatom 0:1.
Nema dileme da će duel sa ekipom Mladosti biti posebno interesantan, jer će upravo na Marakani biti poznato ko će poneti titulu najefikasnijeg igrača Crvene zvezde u prvom delu šampionata.
Zvezdaši , vidimo se u subotu na Marakani!
TELEFON CEO- CRVENO-BEO
.png)