


Aleksandar Katai je proglašen za najboljeg igrača Superlige Srbije u sezoni 2025/26, prema izboru kapitena i trenera svih superligaških timova.
Magiko je tokom cele sezone bio jedan od ključnih fudbalera Crvene zvezde. Vešti dribler je još jednom pokazao da je jedan od najboljih igrača Crvene zvezde u 21. veku, ali i pravi lider na terenu i van njega. Priznanje koje je dobio predstavlja potvrdu njegovog kontinuiteta, kvaliteta i ogromnog doprinosa uspesima našeg kluba.
U tekućoj takmičarskoj godini Katai je ispisao i nove stranice klupske istorije, pošto je prestigao Dragana Džajića i postao drugi najbolji strelac u istoriji Crvene zvezde. U Superligi Srbije je postigao 24 gola i upisao pet asistencija na 30 odigranih utakmica. Pored nagrade za najboljeg igrača prvenstva, Kataiju je uručeno i specijalno priznanje za 138 postignutih golova, čime je postao igrač sa najviše datih pogodaka u istoriji Superlige Srbije.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO
.png)