Crvena zvezda će u nedelju od 18 časova dočekati večitog rivala na stadionu “Rajko Mitić” u okviru 24. kola Superlige Srbije, a svi navijači koji su kupili ulaznicu za meč protiv Čukaričkog mogu da gledaju derbi samo ako su dobili ulaznicu za predstojeći duel našeg tima.
Zaljubljenici u crveno-bele boje koji su kupili kartu onlajn, ako nemaju uzetu ulaznicu na našoj blagajni pre utakmice sa ekipom sa Banovog brda neće moći da uđu na Marakanu sem ako ne kupe novu kartu za večiti derbi.
Ono što je bilo potrebno da urade svi navijači koji su kupili kartu onlajn jeste da su došli na blagajnu našeg najvećeg stadiona na dan utakmice protiv Čukaričkog, koja je odigrana 12. februara, i dobiju ulaznicu za večiti derbi.
Cene karata su:
Sever : 500 dinara
Istok : 1000 dinara
Zapad : 1200 dinara
VIP Zapad: 1500 dinara
VIP 1: 3000 dinara
VIP 2: 3000 dinara
VIP Galerija: 4000 dinara
Prodaja karata na blagajnama Marakane počeće danas, 23. februara, i trajaće svakog dana do utakmice u terminu od 10 do 18 časova.
TELEFON CEO- CRVENO-BEO