Фудбалски клуб Црвена звезда се може похвалити историјском сезоном 2022/23 у којој се први у Европи пласирао у групну фазу Лиге шампиона. Како бисмо створили нове моменте за памћење, пустили смо у ОНЛАЈН продају „ПРЕМИЈУМ СЕЗОНСКА“ карту за сезону 2023/24 која укључује пакет карата за групну фазу Лиге шампиона и сезонску карту за сва домаћа такмичења.
И то није све, онлајн куповином ПРЕМИЈУМ сезонске карте сви заљубљеници у црвено-беле боје остварују урачунат ПОПУСТ од 1000 динара и то без чекања у реду и гужви.
Звезда је наша породица, а навијачи су одувек били 12. играч на терену. Безброј пута смо показали да заједно можемо да пишемо историју. Пуна Маракана је жеља свих нас зато вас позивамо да већ сада и на време обезбедите ваше ПРЕМИЈУМ сезонске улазнице путем
ЛИНКА.
Хајде да сви доживимо много нових момената за памћење, стварајмо их заједно!
ПРЕМИЈУМ сезонске улазнице пружају навијачима могућност да обезбеде своје место на северној, западној или источној трибини стадиона “Рајко Митић” за све утакмице које ће првотимци Звезде одиграти на домаћем терену у Суперлиги Србије, Купу Србије и групној фази Лиге шампиона.
Сјајни резултати, које је наш клуб остваривао претходних година у Лиги Европе и Лиги шампиона су довели црвено-беле у позицију да су осигурали место у трећем шеширу у моменту када још увек нису били познати сви учесници Лиге шампиона. Једно је сигурно, а то је да нас очекују три квалитетна меча против атрактивних противника у којима ћемо се борити за ново европско пролеће.
Уколико нисте били сезонци претходне године, прави моменат да се то промени је управо сада! Наш клуб је одлучио да куповину ПРЕМИЈУМ сезонских карата омогући свим звездашима уз купљену чланарину за сезону 2023/24. Испуњене трибине и нове европске победе су сан свих нас, а од места на свакој утакмици Црвене звезде на Маракани вас дели само неколико кликова путем ЛИНКА.

Утакмице Црвене звезде, а нарочито у Лиги шампиона су успомене за цео живот. Како би верна звездашка публика понела најлепша сећања и у жељи да свима омогући највећи комфор током боравка на стадиону „Рајко Митић“ наш клуб већ месецима ради на унапређењу инфраструктуре. Уз комплетно реновирање западне, источне и јужне трибине, на северној ће бити постављен нови шанк, док ће се капацитет западне трибине смањити у циљу спречавања стајања током трајања утакмице.
КУПИ КАРТУ ОНЛАЈН И УШТЕДИ 1000 ДИНАРА ЗА НОВЕ ЗВЕЗДАНЕ МОМЕНТЕ!

ПРЕМИЈУМ сезонске улазнице су доступне свим звездашима који су чланови нашег клуба и у сезони 2023/24!
КАКО ДО ПРЕМИЈУМ СЕЗОНСКЕ КАРТЕ?